شما در حال مشاهده نسخه موبایل وبلاگ

ساخت لایت باکس پلکسی

هستید، برای مشاهده نسخه اصلی [اینجا] کلیک کنید.

چاپ کارت ویزیت در اشکال و اندازه های سفارشی

کارت ویزیت چاپی می تواند یکی از سخت کوش ترین کارمندان شما باشد. در Kwik Kopy ، طراحان متخصص ما کارت های ویزیت را برای بهترین طراحی ، شکل و پایان کارت مطابق با نیازهای شما طراحی می کنند. آیا کارت ویزیتی می خواهید که مدتها پس از بسته شدن دفتر برای شما کار کند؟ در مورد چاپ کارت ویزیت با کوئیک کوپی صحبت کنید.
اندازه کارت ویزیت
کارت های کسب و کار: هنوز هم مرتبط است.
آمار را مرور کنید.

اگر ما را باور ندارید ، فقط به اعداد نگاه کنید. یک دلیل وجود دارد که علی رغم ظهور عصر دیجیتال ، کارت های بازرگانی هنوز توسط برترین مشاغل سودآورترین صنایع در جهان استفاده می شوند. و این دلیل این است که آنها کار می کنند.

به طور متوسط ​​کسب و کار به ازای هر 2000 کارت از دست رفته 2.5٪ افزایش فروش را تجربه می کند.
78٪ مردم کارت ویزیت های رنگی را به کارت های سیاه و سفید ساده ترجیح می دهند.
72٪ از افراد از نظر کیفیت کارت ویزیت خود در مورد یک شرکت قضاوت می کنند.


چه اطلاعاتی را باید در کارت ویزیت قرار دهید؟

حداقل توصیه می کنیم که هر کارت ویزیت باید حاوی اطلاعات زیر باشد:

 • اسم شما
 • نام و نام تجاری
 • عنوان شغلی
 • پست الکترونیک
 • تلفن (دفتر و / یا تلفن همراه)
 • آدرس وب سایت

موارد اضافی اختیاری لیست خدمات ، سایت های رسانه های اجتماعی ، شماره های نمابر و جزئیات آدرس فیزیکی.

چه چیزی طراحی کارت ویزیت خوب را ایجاد می کند؟

در حالی که ارائه اطلاعات تماس شما به وضوح قلب کارت ویزیت شما را تشکیل می دهد ، در غیر این صورت هیچ قانون سختگیری در ایجاد کارت شما وجود ندارد. ما کار خود را با یک کارت خالی آغاز می کنیم و آنچه را که می توانیم برای نمایندگی از تجارت شما انجام می دهیم در حالی که در پایان مراحل یک قطعه چاپی خارق العاده را تضمین می کنیم. آیا به دنبال چیزی شیرین ، ظریف و مینیمالیستی یا پر جنب و جوش ، رنگارنگ و غرورآمیز هستید؟

هر طرح یا سبکی را در مصافحه شغلی خود بخواهید ، می توانیم به شما در گرفتن آن کمک کنیم. ما هر سفارشی سازی و پایان خاص ممکن را ارائه می دهیم ، از جمله:

 • رنگهای نقطه ای و چاپ دیجیتال
 • کارت های کسب و کار تخصصی
 • اندازه های استاندارد و منحصر به فرد
 • حق بیمه و گزینه های اقتصادی
 • سهام و وزن مختلف کاغذ
 • بافت های کاغذی
 • روکش دار و بدون روکش
 • تکنیک های چاپ تخصصی
 • لاک زدن
 • نقش برجسته و برجسته سازی
 • و خیلی بیشتر.


تحقیقات نشان می دهد که 88٪ کارت های بازرگانی در طی یک هفته از بین می روند ، بنابراین ما در Kwik Kopy توصیه می کنیم که وقت و تلاش خود را صرف طراحی کنید تا 12٪ دیگر خود را حفظ کنید. طرح کامل خود را برای ما به ارمغان بیاورید و یا به کار خود ادامه دهید و به ما احساس راحتی کنید. در هر صورت ، ما کارت ویزیتی را خواهیم ساخت که می توانید با افتخار به شما اهدا شود.

سهام معمول کاغذ برای چاپ کارت


ما می توانیم کارت های ویزیت را طراحی کنیم تا مارک تجاری شما را منعکس کند و به شما نشان دهد که شما چه کاری انجام می دهید. آیا به دنبال کارت با سهام کاغذ بی نظیر هستید؟ ما می توانیم روی سهام کاغذ سفارشی طراحی و چاپ کنیم تا کارت های شما واقعا برجسته باشند.

ما طیف گسترده ای از گزینه های سهام کارت کاغذی را ارائه می دهیم. این شامل:

کاغذ براق 300 گرم
کاغذ کتانی 300 گرم
300 گرم کاغذ بازیافتی 100٪
کاغذ ساتن برتر 300 گرم
کاغذ بدون روکش 250 گرم

منبع: چاپخانه خانه طراحان سام

با Lightbox های ما می توانید نوری به برند خود بتابانید

چشم انسان مانند سرخابی ها و اشیای براق با کمال میل به نور جلب می شود. لایت باکس یک روش منحصر به فرد م brandثر برای مارک سازی و جلب توجه شما به تجارت 24/7 است. این علائم چشمگیر برای استفاده در زیر سایبان در مناطق پرتردد ایده آل است و یافتن تجارت شما از خیابان یا جاده را آسان می کند. هنگامی که در فضای داخلی استفاده می شود ، آنها می توانند نام تجاری شما را بالاتر از پیشخوان ها و مکان های پذیرایی برجسته کنند و به برند شما جلوه ای صیقلی و حرفه ای بدهند.


Lightboxes یک قالب تجاری بسیار انعطاف پذیر است که بصورت سفارشی طبق مشخصات شما ساخته می شود. این شامل گرافیک شفاف چاپ دیجیتالی است که با چهره های اکریلیک یا پلی کربنات عقیق روشن شده است. خواه به دنبال استفاده از لایت باکس مارک دار در محیط های داخلی یا فضای باز باشید ، Signarama می تواند کار را به پایان برساند!

ما جعبه های سبک را در هر شکل ، اندازه و قالب عرضه می کنیم. گزینه های ما شامل مواردی از لبه باریک برای نمایشگرهای خرده فروشی گرفته تا جعبه های دو طرفه در زیر سایبان ، چراغ های دیواری و تابلوهای تبلیغاتی با نورپردازی صورت است.

ما نه تنها می توانیم لایت باکس یا تابلوی روشن شما را طراحی و تولید کنیم ، بلکه پیشنهاد می کنیم با استفاده از برق کاملاً مجاز ، آن را نصب و وصل کنیم. هنگام اعتماد به مهارت Signarama از طراحی تا نصب ، مشتریان می توانند نتیجه ای پایدار داشته باشند.
انتخاب از:
یک یا دو طرفه
این جعبه های سبک بسته به محل قرارگیری علامت با گرافیک در یک یا هر دو طرف طراحی شده اند.
LED یا فلورو
در ابتدا ، از چراغ های فلورو برای روشن کردن علائم جعبه سبک استفاده می شد. با این حال ، امروزه LED ها مقرون به صرفه تر هستند و به گزینه مورد نظر تبدیل شده اند.
آلومینیوم یا اکریلیک
اکثر جعبه های سبک از ترکیب آلومینیوم و اکریلیک ساخته می شوند ، اما در صورت تمایل ، مشتری می تواند درخواست کند که جعبه سبک آنها فقط آلومینیوم یا اکریلیک باشد.

از آنجا که همه تیم های Signarama تجربه عمیقی در صنعت تابلو سازی دارند ، ما می توانیم در مورد کلیه عناصر مربوط به طراحی تابلو و همچنین نحوه قرارگیری صحیح آن مطابق با مقررات شورا و دید در شب و روز به شما مشاوره دهیم. ما در تصمیماتی که باید اتخاذ شوند شما را راهنمایی خواهیم کرد ، از جمله اینکه مارک تجاری روشن شما در کناره ساختمان باشد یا از یک سایبان سقوط کند. پس از احراز شرایط مورد نیاز برای علامت گذاری ، ما تصمیم می گیریم که نصب توسط برق کاران کاملاً مجاز انجام شود

مکان نصب تابلوهای لایت باکس

مکان نصب تابلوهای لایت باکس

مکان نصب این تابلوها دوچندان دارای اهمیت است و می بایست مورد دقت قرار بگیرد . مثلاً امروزه برفراز ساختمان‌ ها و پل‌ های هوایی و . . . شاهد به کارگیری از تبلیغات هستیم . بدین علت که سبب ساز جلب دقت مخاطبان میشوند . البته گویا است که اینگونه از مکان‌ ها , خیلی پرهزینه می‌باشند و شما محدودیت وقتی برای تبلیغ دارید . ( اما درصورتی که وضعیت تبلیغ در چنین مکان‌ هایی را داشته باشید , حتماً استعمال نمائید . به دلیل آنکه واقعاً سبب جذب مخاطب می شود . معمولاً رانندگان و سرنشین‌های خودروها , در هنگام گیر افتادن در راه‌بندان , این قبیل تبلیغات را نگاهی می‌اندازند . ) قدمت این دسته از بنر زیاد بیشتر است .

ساخت تابلو لایت باکس

از این رو خوب تر است در هنگام پیشنهاد , به مکانی که قرار است آن را تعبیه فرمایید , دقت فرمائید تا در هنگام ردوبدل نوشته و تصویر مبتلا نقص‌ نشوید . نصب لایت باکس‌ ها نیز معمولاً به صورت دیواری و ایستاده است . البته برخی‌ها ترجیح میدهند که از دسته معلق نیز استعمال نمایند .


اهمیت نورپردازی و پراکندگی نور و روشنایی در لایت باکس

نورها نیز درین جور از تبلیغات زیاد حساس می باشند . بدون شک یک تابلوی تبلیغاتی لایت باکس , ( از هر نوعی ) , در حالتی که در پراکندگی و مخلوط رنگ‌ها در گیر خلل باشد , خیر فقط سبب جذب مشتری نخواهد بود , بلکه بیشتر سبب فراری دادن مشتری خواهد بود . یک تابلو تبلیغاتی را در لحاظ بگیرید که مثلاً رنگ نوشته آن , زردرنگ باشد و پشت مورد تبلیغ نیز سپید . روشن است که نوشته خیلی خوانا نخواهد بود . لامپی که در پشت هنگام ساخت لایت باکس قرار می‌دهید نیز می بایست برای پراکندگی نور و روشنایی , مطلوب باشد . هر موقع که‌این چراغ , ( خوب تر است که از جور ال ای دی باشد ) , مبتلا اختلال شد , می بایست سریعاً ردوبدل شود تا مشکلی برای زیبایی و خوانایی آن ساخت نکند . این گونه نیز از باطن و نیز از پشت , نور ساخت میکند . این روشنایی , اکثر اوقات به وسیله چراغ ال ای دی و یا این که چراغ فلوئور سنت ( مهتابی ) ایجاد می‌گردد .

در ساخت لایت باکس, تکنیک های جلب مشتری فراوان مورد دقت است . یکی‌از این تکنیک ها , رنگ‌ها و سازش و درخشش آنان مقابل تغییرات نور و روشنایی محیط است . در حالتی که بخواهید این تابلوها را در فضای گشوده به کارگیری فرمائید , نور خورشید در روز و ظلمات هوا در زمان شب , می تواند بر پراکندگی نور و روشنایی و در غایت جلب مشتری تأثیر بگذارد .

از این رو می‌توان کیفیت نورپردازی را به قدری بالا پیروزی که انگار شما درمقابل یک تلویزیون قرار دارید . تهیه و تنظیم نور و روشنایی چراغ و استعمال از رنگ ‌های متناسب با نوشته تبلیغ , از ویژگی‌هایی است که می بایست موسسه و اداره تبلیغ‌کننده , برای اطلاع رسانی خویش در لحاظ داشته باشد . مجدد تاکید می شود , هنگامی که از این تابلوها در فضای گشوده به کار گیری می‌گردد , ( مثلاً بر روی تیرهای لامپ برق و یا این که هر کشور دیگری در فضای گشوده ) , می بایست موقعیت متفاوت مثل , باران و برف , آلودگی و وزن خویش تابلو لایت باکس نیز مورد اعتنا قرار بگیرد . مخصوصاً در شرایطی که ازنوع معلق به کارگیری می کنید , وزن , المان فراوان مهمی است .

مزیت چراغ ال ای دی بر مهتابی

در قبل , با به کارگیری از فلورسنت و یا این که به عبارتی مهتابی‌ ها , نوردهی برای تابلوهای لایت باکس تأمین می شد که معایبی داشت . مثلاً یکی معایب آن , قدمت کوتاه آن‌ها و عدم پراکندگی مطلوب نوروروشنایی بود . البته امروزه با به کار گیری از چراغ‌های ال ای دی علاوه بر صرفه‌جویی قابل‌توجه در مصرف برق , ارتفاع قدمت آنان نیز ارتقاء یافته است . لامپ‌ های دیگری نیز میباشند که سازه بر ذوق وسلیقه و دارایی مشتریان تابلوسازی می‌توان از انها در تنظیم و ایجاد لایت باکس سود گرفت .

یکی گزینه‌ هایی که مشتریان برای چاپ طرح خویش بر روی لایت باکس دارا هستند , این است که بدون واسطه طرح و یا این که لوگو را بر روی طلق چاپ نمایند .

لایت باکس چیست؟

در ساخت تابلوهای لایت باکس از باکس های نورانی که به طور معمول از کالا پلاستیک , چوب و یا این که آلومینیوم هستند به کار گیری می نمایند , عکس تبلیغ و یا این که پوستر را درون این باکس قرار داده و از پشت این جور تابلو برای نورپردازی به کار گیری می نمایند , عکس درون این تابلو را به راحتی می توان تغییر‌و تحول بخشید . یک طراح ماهر به فیض ی فعالیت اعتنا داشته و یک نورپردازی هنری برای تولید حسی خوشگل در تماشاچی بر روی این گونه تابلو رفتار می نماید .

از این جور تابلو به طور معمول در درون ساختمان مصرف شده و یک نورپردازی ماهر

بر روی عکس درون این جور تابلو سبب ساز جذابیت بیشتر فعالیت می شود .

نورپردازی لایت باکس به دو صورت مهتابی و LED صورت می‌گیرد .

روش ساخت لایت باکس:

برای استارت فعالیت به یک کادر نیاز دارید , عکس یا این که پوستر را درون کادر قرار داده و برای نورپردازی از نوار led در پشت فریم به کارگیری نمائید که نور از پشت عمل به عکس تابیده و جلوه ی ویژه ای داشته باشد , در‌صورتی‌که از نوارهای LED که دارنده

نورهای مهتابی و آفتابی میباشند به کارگیری نمایید در کیفیت فعالیت اثر گذار است . برای اتصال LED ها به برق از یک آداپتور به کار گیری کنی و برای مراقبت از عکس ها از یک نگهدارنده از متاع شیشه یا این که پلاستیک واضح به کارگیری نمایید .

لایت باکس کریستالی چیست؟

در‌این مدل لایت باکس مغایر لایت باکس معمولی برای تبلیغات و نمایش تصویر می توان بر روی متریال بک لایت برنامه ای چاپ کرد . این دسته لایت باکس از دو لایه پلکسی گلاس به ضخامت 8 و 2 میلیمتر تشکیل‌شده و

مابین این دو لایه از چاپ بک لیت به کارگیری می شود . ردوبدل طرح چاپی درون تابلو به وسیله مشتری یکی مزایای این جور تابلو به شمار میرود .

لایت باکس کریستالی را می توان بر روی دیوار گچی , سنگ , mdf ,

سقف و نصب کرد , به دور عمل را می شود به شکلی غیر از وضعیت معمول مربع و مستطیل برش بخشید .

برای چاپ طرح بر روی لایت باکس تعدادی روش موجود هست :

چاپ بی واسطه بر روی طلق

چاپ بر روی استیکر و بعد چسباندن بر روی طلق

چاپ بر روی بک لایت و بعد از آن چسباندن بر روی طلق

لایت باکس ایستاده و آویز

طرح های باطن این گونه لایت باکس بوسیله دستگاه برش لیزری برش داده شده و بر روی شیشه ی پلکسی چسبیده می شود . برای ردوبدل تصویر این لایت باکس ها می‌توانید پیچ مهرهای اطراف فریم را گشوده کرده و عکس را ردوبدل فرمائید .

کاربرد :

باطن مترو / بازار تلفن همراه / تالار سینما / غرفه های نمایشگاه ها

کاربرد لایت باکس:

در ساخت تابلوهای لایت باکس تبلیغاتی از باکس های نورانی که غالبا از متاع پلاستیک , چوب و یا این که آلومینیوم میباشند به کار گیری می نمایند , عکس تبلیغ و یا این که پوستر را درون این باکس قرار داده و از پشت این مدل تابلو برای نورپردازی به کار گیری می نمایند ,

عکس باطن این تابلو را به راحتی می توان تغییر تحول اعطا کرد . یک طراح ماهر به سود ی فعالیت دقت داشته و یک نورپردازی هنری برای ساخت حسی خوشگل در تماشاچی بر روی این دسته تابلو اخلاق می نماید .

از این دسته تابلو به طور معمول در درون ساختمان مستعمل و یک نورپردازی ماهر بر روی عکس درون این جور تابلو منجر جذابیت بیشتر فعالیت می شود . نورپردازی لایت باکس به دو صورت مهتابی و LED صورت می گیرد .

روش ساخت لایت باکس:

برای استارت فعالیت به یک کادر نیاز دارید , عکس یا این که پوستر را باطن کادر قرار داده و برای نورپردازی از نوار led در پشت فریم استعمال فرمایید که نور از پشت فعالیت به عکس تابیده شود.


منابع مرتبط:

http://businesscard.niliblog.ir/post/18/light-box.html

http://businesscard.famblog.ir/post/21

ساختارلایت باکس کریستال چگونه است؟

ساختارلایت باکس کریستال

لایت باکس کریستال زیباترین مدل لایت باکس برای محیط های داخلی می‌باشد . ضخامت کم , فروغ و روشنایی کناره منعکس شده و کیفیت چاپ فوق العاده لایت باکس کریستال زیبایی خاصی به‌این جور لایت باکس بخشیده است .

ساختارلایت باکس کریستال :

لایت باکس کریستال چیست؟

لایت باکس کریستال متشکل از پلکسی گلاس 2 میلی متر ( ضفحه فوقانی ) , چاب باکیفیت بک لیت , پلکسی گلاس 8 میلی متر و ورقه منعکس کننده است که از روش فیکسچر های اتصال به راحتی قابل نصب خواهد بود .

ردوبدل تصویر :

1) فیکسچر های اتصال را در مغایر جهت عقربه های ساعت بچرخانید تا گشوده شوند .

2) لایه 2 میلی متر فوقانی را بردارید .

3) چاپ لایت باکس پیشین را برداشته و چاپ نو را قرار دهید .

4) لایه 2 میل فوقانی را قرار دهید .

5) فیکسچر ها را در جهت عقربه های ساعت سفت فرمائید

لایت باکس های کریستال غالبا به صورت مستطیل ساخت میگردند اما قابلیت و امکان ایجاد لایت باکس کریستال در در گونه های دایره و لوزی و 6 ظلعی و … هم بر حسب نیاز در حالت مختص قابلیت پذیر است .

بعد ها قابل توصیه لایت باکس کریستال

http://www.samdhprint.com/%D9%84%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%DA%A9%D8%B3-%DA%A9%D8%B1%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%84%DB%8C.html

لایت باکس کریستال از میزان 30 در 40 سانتی متر تحت عنوان کوچکترین سایز تا بعد ها 120 در 180 سانتی متر تحت عنوان اصلی ترین سایز ساخته می گردند . برای دستیابی به ارزش های مطلوب سایز های استانداردی برای این گونه لایت باکس در لحاظ گرفته شده‌است اگر‌چه قابلیت ساخت لایت باکس کریستال در بعد ها سفارشی با اعتنا میلی متر موجود است و بسته به حالت نسب می‌توانید از این قابلیت برخوردار گردید .

بها لایت باکس کریستال

بها لایت باکس کریستال بستگی به بعد ها لایت باکس دارااست , همینطور تماشا شده متاسفانه برخی از همیاران برای کاستن ارزش از پلکسی اهل ایران یا این که پلکسی با ضخامت های کمتر استعمال می‌کنند که منجر افت فروغ و روشنایی و یکنواخت نبودن آن میشود و قابلیت آسییب دیدن تابلو و شکنندگی آن به شدت ارتقاء می یابد . در بعضا از مثال ها ابزار بدور فعالیت که منجر میشود هاله نوروفروغ سپید رنگی به دور لایت باکس تشکیل شود نیست . همینطور گونه و میزان آمپر دهی ترانس مورد به کار گیری میبایست برای هر سایزکافی باشد .

جمهوری اسلامی ایران لایت باکس در ساخت این لایت باکس تنها از پلکسی های 8 میل و 2 میل ساخت تایوان به کارگیری می نماید . همینطور کیفیت این فرآورده از نگاه نوروروشنایی دهی و مدل و توان ترانس موردنیاز تابلو تضمین می‌شود .

طریقه نصب لایت باکس کریستال

نصب لایت باکس کریستال به صورت دیواری , آویز و یا این که استند قابلیت و امکان پذیر است

نصب دیواری : ابتدا برای نصب برای جستن جای پیچ های مبنا می‌توانید از ورق 2 میل روی لایت باکس امداد بگیرید . آن را روی دیوار قرار داده و جای ترک ها را آرم بزنید . بعد با مفتوح کردن فیکسچر ها از باطن هر فیکسچر به محلی که آرم گذاری شده مبنا را پیچ نمائید . در ذیل ترین تراز پلکسی 8 میل آن گاه چاپ بک لیت و پلکسی دومیل روی آن قرار می‌گیرد این موسسه را بر روی دیوار روی مبنا ها قرار دهید و نصیب فوقانی اساس ها را با دست سفت نمائید . حالا ترانس را به لایت باکس متصل فرمایید .

نصب به صورت آویز : در شرایطی‌که که می‌خواهید لایت باکس را به صورت آویز نصب کنید نیاز به یراق آلات نصب آویز دارید . که مشتمل بر دوتا حفظ کننده سقفی و 4 عدد محافظ لایت باکس همراه با دو لوله یا این که مفتول فلزی است .

لینک های مرتبط:


http://samdhprint.blog.ir/1399/02/08/lightbox-price
http://samdhprint.blogfa.com/post/39
https://samdhprint.blogsky.com/1399/02/08/post-46/light-box-frameless

https://vk.com/@477894867-light-box
http://lightbox.blogfa.com/post/13
http://lightboxframless.mihanblog.com/post/16
http://lightbox.farhangblog.ir/Post/8/lightbox

http://samdhprint.titablog.com/post-28886.html/**//**/

نصب لایت باکس چگونه انجام می شود؟

شرکت خانه طراحان سام در زمینه تولید انواع لایت باکس و نصب آن خدماتی به شما ارائه می دهد.

لایت باکس در خانه طراحان سام در انواع لایت باکس فریم لس، لایت باکس مگنتی، لایت باکس کریستالی، لایت باکس اسنپ فریم و لایت باکس شهری تبلیغاتی تولید می شود که شما می توانید لایت باکس مورد نظر خودتان را سفارش دهید.

پس از چاپ لایت باکس با استفاده از چاپ بک لایت طرح چاپی بر روی سازه آلومینیومی قرار می گیرد سپس با مگنت و سیلیکون روی سازه نصب می گردد. افرادی که تخصص این کار را دارند می توانند آن را نصب کنند.

مزایای لایت باکس چیست؟

لایت باکس به راحتی قابل حمل است و سازه سبکی می باشد.

بسیار مستحکم بوده و در صورت افتادن به هچی عنوان نمی شکند.


منبع: تابلو لایت باکس خانه طراحان سام

لایت باکس چیست؟

لایت باکس چیست؟

تابلو لایت باکس نوعی تابلو تبلیغاتی است که به دلیل قابلیت نورپردازی آن مورد استقبال گسترده‌ای قرار گرفته و دارای جذابیت و زیبایی خاصی به ویژه در شب است.

این تابلوهای نورانی انواع مختلفی دارند و با توجه به سلیقه و نیاز افراد طراحی و تولید می‌شوند.

با توجه به پیشرفت تکنولوژی در دنیای امروز، تبلیغات نقش چشمگیری در رونق کسب و کار و موفقیت در زمینه فعالیت، حرفه و هنر افراد مختلف دارد و هرکس به دنبال بهترین روش برای تبلیغات و معرفی حرفه و کار خود است.

لایت باکس چیست
لایت باکس چیست؟

یکی از مهمترین این روش‌ها استفاده از تابلوهای تبلیغاتی و به ویژه لایت ‌باکس‌ها است.

برای ساخت لایت‌ باکس ابتدا تصویر تبلیغاتی بر روی پارچه بک‌لایت یا بک‌لایت طلقی چاپ می‌شود و در قالب آلومینیومی لایت‌باکس قرار می‌گیرد.


منبع نورپردازی که در انواع مختلف SMD و LED وجود دارد در پشت تصویر و بر روی تابلو نصب می‌شود و روشن شدن این منبع، موجب وضوح و جلوه بیشتر تصویر می‌شود.

یک طراح حرفه‌ای، با توجه به نوع تبلیغ و پوستر، نتیجه کار را در نظر گرفته و یک نورپردازی هنرمندانه و تأثیرگذار را برای ایجاد یک احساس زیبا در بیننده به نمایش درمی‌آورد.

تابلو‌های لایت‌ باکس در شکل‌های مختلف و به صورت یک طرفه، دو طرفه و چهار طرفه ساخته می‌شوند و با توجه به محیطی که مورد استفاده قرار می‌گیرد از مناسب‌ترین مدل‌ استفاده می‌شود.

همچنین این تابلو‌ها امکان انتخاب به صورت ایستاده، دیواری و آویز در طراحی دکوراسیون را به شما می‌دهند.

روش‌های چاپ طرح بر روی لایت‌باکس

برای چاپ طرح بر روی لایت‌باکس روش‌های مختلفی وجود دارد که در زیر به آن‌ها اشاره شده است.


_ چاپ به روش مستقیم روی طلق

_ چاپ کردن طرح مورد نظر بر روی استیکر و سپس چسباندن استیکر بر روی طلق

_ چاپ کردن طرح دلخواه بر روی بک‌لایت و سپس چسباندن آن روی طلق


انواع لایت‌ باکس

لایت‌باکس‌ها انواع مختلفی دارند که با توجه به ابعاد و نوع پارچه لایت‌باکس، جنس قالب، انواع نورپردازی و... ارائه می‌شوند.


لایت باکس فضای خارجی

لایت‌ باکس‌ های اوت دور از قاب آلومینیوم یا کامپوزیت ساخته شده و دارای پایه‌های فلزی و روکش کامپوزیت هستند، جنس رویه آن‌ها طلق یا شیشه با قطر ۶ میلیمتر و بیشتر از آن است.

این تابلوهای نورانی در مکان‌های بزرگی مانند نمایشگاه‌ها، پارک‌ها، معابر عمومی و خیابان‌ها و... مورد استفاده قرار می‌گیرند.


لایت باکس کریستالی

جدیدترین تابلوهای لایت‌باکس، نوع کریستال، آن است که دارای ضخامت کم و دارای طرح‌های مختلف است.

در این مدل لایت‌باکس می‌توان طرح دلخواه را بر روی مواد خام بک لایت چاپ کرد و مابین دو لایه پلکسی گلکس که در قطرهای مختلف و به ضخامت ۸ و ۲ میلی‌متر وجود دارند، قرار داد، یکی از بهترین قابلیت‌های این تابلو‌ها جایگزینی طرح چاپ داخل این تابلوها توسط مشتری است.

نور این تابلو‌ها از لامپ‌های SMD و LED تامین می‌شود و آن‌ها را می‌توان بر روی دیوارهای سنگی، ام دی اف، گچی و یا سقف نصب کرد و دور کار را می‌توان به شکل‌های مختلف درآورد.

طرح‌های داخل لایت باکس کریستالی به وسیله دستگاه لیزر برش داده می‌شوند و سپس بر روی شیشه پلکسی می‌چسبانند.


لایت باکس اسنپ فریم

لایت باکس اسنپ فریم شبیه قاب‌های دیوارکوب و در ضخامت کم ساخته می‌شود، در این تابلوها تصویر بر روی فیلم‌های بک‌لایت چاپ می‌شود و برای جلوگیری از صدمات احتمالی، بر روی آن یک صفحه پلکسی گلاس قرار می‌گیرد.

این تابلوهای نورانی مصرف برق کمی دارند و در سالن سینماها، رستوران‌، نمایشگاه و فروشگاه‌ها و ... مورد استفاده قرار می‌گیرد.


لایت باکس اسکرول

لایت‌باکس اسکرول از فلزی محکم ساخته می‌شود و دارای یک درب شیشه‌ای است، در محفظه داخلی تابلو، بنر و یا پوستر طراحی شده قرار می‌گیرد و با لامپ‌هایی که در داخل تابلو قرار گرفته، نورانی می‌شود.

این تابلوها دارای ابعاد بزرگی هستند و در معابر و خیابان‌ها و فضای بیرونی ساختمان‌ها، استفاده می‌شوند.


لایت‌باکس آلومینیومی

این نوع از لایت‌باکس‌ها را در مترو می‌توانید مشاهده کنید، نور این تابلوها از لامپ‌های LED و SMD تهیه و تامین می‌شود.

لایت‌ باکس آلومینیومی از رویه بک‌لایت فلکس یا پلکسی ساخته می‌شود.


قابلیت‌های لایت‌باکس‌ها

لایت‌باکس‌ها نسبت به تابلوهای تبلیغاتی دیگر دارای خصوصیات و قابلیت‌هایی هستند که آن‌ها را منحصر به فرد کرده است.


_ کیفیت بالا، دوام و عمر طولانی

_ قابلیت جایگزینی تبلیغات داخل تابلو به آسانی

_ استحکام و قدرت بالا این تابلو با توجه به استفاده از آلومینیوم در طراحی آن

_ از لحاظ اقتصادی کم مصرف و مقرون به صرفه هستند.

_ مصرف کمتر انرژی نسبت به سایر روش‌ها

_ سبک وزن بودن تابلو به دلیل قالب آلومینیومی

_ نور به طور یکدست و کامل در همه قسمت‌های تابلو پخش می‌شود.

_ امکان حمل و نقل آسان لایت ‌باکس و نصب آن در محل مورد نظر

_ ضخامت و قطر کم تابلو لایت باکس

_ امکان استفاده از لایت‌ باکس به شکل دیواری یا آویزان


ویژگی‌های لایت‌باکس

به علت نوع متریال به کار رفته در لایت‌باکس‌ها و همینطور کیفیت چاپ و از همه مهمتر نور بک ‌لایت که از پشت صفحه تابیده می‌شود و به آن جلوه ویژه‌ای می‌دهد، این نوع تابلوهای تبلیغاتی دارای محبوبیت ویژه‌ای هستند و طرفداران زیادی دارند.

یکی از بهترین و موثرترین روش‌های تبلیغات در فروشگاه‌های بزرگ، سوپرمارکت‌ها، نمایشگاه‌ها ، مراکز تجاری، سینماها، پارک‌ها و خیابان‌ها و معابر، لایت‌ باکس‌ ارزان می باشد که برای معرفی برندها مورد استفاده قرار می‌گیرند.

از مهمترین و بهترین ویژگی این تابلو‌ها که مورد استقبال زیادی قرار گرفته است دوام و مقاومت آن‌ها در برابر رطوبت، گرما، سرما، باران، ضربه و پوسیدگی است که به دلیل مقاومت بالای آلومینیوم و نحوه ساخت آن‌ها می‌باشد‌.

لایت باکس ها چند نوعند؟

تابلو تبلیغاتی لایت باکس چیست؟


تابلو تبلیغاتی لایت باکس باید به گونه ای طراحی شود که جایگاه تابلو و اندازه نور محیط و زاویه دید در نظر گرفته شود تا بتواند تاثیر و خوانایی بهتری گذارد که همه اینها بستگی به کسی دارد که تابلو را می سازد.

ساخت یک تابلوی تبلیغاتی مدرن که بتواند در برابر شرایط محیطی مقاوم باشد و دچار تغییر رنگ و کدری نشود و به مرور زمان زیبایی خود را از دست ندهد باعث می شود که شما خیلی بهتر از قبل دیده شوید.

اولین هدف ساخت تابلو لایت باکس تبلیغاتی و سفارش یک تابلو تبلیغاتی مطلع نمودن افراد و مخاطبان از نوع خدمات و کالاهایی است که توسط شما تولید یا ارائه می شود.

تابلو تبلیغاتی لایت باکس اگر با استفاده از متریال های با کیفیت ، رنگ بندی مناسب و طبق متدهای روز دنیا توسط دست تابلوساز حرفه ای ساخته شود به راحتی می تواند زمینه جذب مشتری را برای هر نوع کسب و کاری فراهم سازد.

با استفاده از نصب تابلو لایت باکس به عنوان تابلو سر در مغازه برند و نوع کسب و کار خود را به مشتریان بشناسانند و معرفی نمایند زیرا اکثریت مشتریان افرادی هستند که از مقابل محل کسب شما روزانه در حال گذر می باشند

چاپ لایت باکس پارچه‌ای نسبت به دیگر روش ها یک مزیت خوب دارد و آن تعویض راحت و بدون دردسر تصویر پارچه‌ای لایت باکس است. به طوری که همیشه صاحبان این نوع لایت باکس فریم لس به همین خاطر موضوع خیلی راضی هستند و از خرید لایت باکس هایی با چاپ بک لایت یا بک لیت، استقبال می کنند. چون تعویض تصویر این تابلوهای نورانی ، نیازی به تخصص یا فن خاصی ندارد.

لایت باکس فریم لس نوعی تابلو تبلیغاتی می باشد. همان طور که از اسم آن مشخص است، بدون هیچ قاب و چهارچوبی ساخته می شود. زمانی که از رو به رو به آن نگاه کنید، قاب و زواری دور آن نمی بینید و بسیار شکیل و چشم نواز می باشد.

در بسیاری از چاپخانه ها لایت باکس را در انواع متفاوتی چاپ می کنند که قیمت های آنها نیز بسیار متفاوت است.

لایت باکس ارزان در شرکت چاپ خانه طراحان سام با انواع متفاوتی تولید می شود که می توان در زیر آنها را مشاهده نمود:

انواع لایت باکس

لایت باکس فریم لس

لایت باکس مگنتی

لایت باکس کریستالی

لایت باکس اسنپ فریم

لایت باکس تبلیغاتی شهری

که لایت باکس فریم لس به تنهایی به چند دسته زیر تقسیم می گردد:

لایت باکس فریم لس دیواری

لایت باکس فریم لس آویز

لایت باکس فریم لس ایستاده

لایت باکس فریم لس دوطرفه

با توجه به نیاز مشتری می توان از هر نوع لایت باکسی در صنعت های مختلف استفاده کرد.

منبع: لایت باکس

استفاده از لایت باکس ابزاری برای تبلیغات کسب و کار شما

برای اینکه تبلیغات خودمان را گسترش دهیم باید از ابزارهای تبلیغاتی برای اینکار استفاده کنیم
ما به شما لایت باکس را پیشنهاد می کنیم
لایت باکس تابلو نورانی از جنس بدنه آلومینیوم می باشد که در اکثر جاها کاربرد دارد و قیمت آن نیز نسبت به روش های دیگر تبلیغاتی به صرفه تر است.
مزیت دیگری که این تابلو نسبت به تابلوهای دیگر دارد این است که می توان پارچه آن را به راحتی تعویض کرد در واقع به جای یک لایت باکس ما چند لایت باکس داریم.
این محصول در خانه طراحان سام در انواع زیر تولید می شود:

لایت باکس فریم لس آلومینیومی
لایت باکس کریستالی
لایت باکس اسنپ فریم
لایت باکس مگنتی
لایت باکس تبلیغاتی شهری

می توانید با توجه به نوع سلیقه و کاربرد آنها را انتخاب کنید و بهره ببرید.

منبع: فروش انواع تابلو لایت باکس های تبلیغاتی

نور مورد استفاده در لایت باکس فریم لس آلومینیومی چیست؟

آیا در برابر هزینه‌های تبلیغاتی که می‌کنید، مشتری جذب می‌کنید؟ به طور مثال در یک فضای شلوغ مثل مترو تهران به تبلیغات شما نگاه می‌کنند؟ آیا حمل و نصب مجدد تبلیغات در مکان‌های متعدد برای شما کابوس شده است؟ تیرگی، خرابی و چشمک زدن بی‎هدف پشت لایت باکس به برند شما آسیب می‌زند؟ مشتری‌های بالقوه چگونه فکر می‌کنند؟

قطعاً هر مدیر تبلیغات دوست دارد همراه با ترندهای جدید 2019 پیش برود و بهترین تبلیغات را برای شرکت خود انجام دهد تا هم رضایت مدیرعامل شرکت را جلب کند و هم از طرفی به هدف بازاریابی خود برسد.

برای ساخت لایت باکس فریم لس حرفه‌ای باید به 3 اصل مهم توجه کنید:

 1. طرح لایت باکس
 2. فریم لایت باکس
 3. درخشش نور پشت لایت باکس

با استفاده از چاپ دیجیتال، امروزه طرح‌های سفارشی مشتری را با دقت خیلی بالا چاپ می‌کنند. طرحی که چاپ می‌شود، واقعی است. همان ایده‌ای است که عکاس ثبت کرده؛ همان رنگ‌هایی است که گرافیست انتخاب کرده و همان کاری است که مورد پسند مشتری است.

چاپ دیجیتال تقریبا معایب موجود را برطرف کرده است. سرعت، هزینه، کیفیت و دقت چاپ بالا رفته است. اما دقت کنید که هر چاپ دیجیتال، نتیجه رضایت بخشی ندارد. کاغذ یا پارچه‌ای که طرح روی آن نقش می‌بندد، مهم‌ترین فاکتور است.

بسته به نوع کاربری لایت باکس(فضای بیرونی یا فضای بسته)، طرح را روی مواد مختلفی چاپ می‌کنند، که عمدتاً از پارچه استفاده می‌کنند. پارچه‌ها به دلیل بادوام بودن، خط برنداشتن، سایزبندی‌های بسیار مناسب و همچنین قیمت مقرون به صرفه در چاپ دیجیتال مورد استفاده قرار می‌گیرند.

فرآیندی که دستگاه‌های پیشرفته انجام می‌دهند همراه با حرارت و فشار است که معمولا این فرآیند را تصعید هم نام می‌برند و نوع چاپ را با سابلیمیشن می‌شناسند. این فرآیند باعث می‌شود ماندگاری طرح روی پارچه بیشتر شود. به همین سبب این نوع چاپ به ترند بودن خود در آینده ادامه می‌دهد.

بک لایت طلقی، بک لایت پارچه‌ای و صفحه پلکسی از دیگر آیتم‌هایی هستند که در لایت باکس‌های دیگر استفاده می‌شوند و لایت باکس‌های مگنتی، لایت باکس کریستالی و لایت باکس اسنپی از این دسته می‌باشند.

چه چیزی باعث شده لایت باکس فریم لس آلومینیومی در سال 2019 به ترند بودن خود ادامه دهد؟

همانطور که در بالا اشاره کردیم، فریم لایت باکس سال‌هاست در تنوع جنس، شکل و شبکه‌ها مورد آزمایش قرار می‌گیرد. آخرین کاری که مورد تایید و رضایت آژانس‌های تبلیغاتی و متخصصان حوزه تبلیغات شد، طرح آلومینیومی فریم‌هاست.

مزایای ساخت فریم لایت باکس با آلومینیوم

آلومینیوم به دلیل سبک بودن، مقاوم بودن، طراحی آسان، قابلیت بازیافت و دیگر عوامل، بهترین گزینه برای ساخت فریم‌هاست. بنابراین در ساخت لایت باکس فریم لس از آلومینیوم استفاده می‌کنند اما این علت ترند بودن نیست. به علت استفاده انبوه از آلومینیوم در ساخت فریم‌ها، نوعی بازار رقابتی به وجود آماده و شرکت‌ها، پنل‌ها و شبکه‌های آلومینیومی بسیار کاربردی می‌سازند.

شاید در نمایشگاه‌ها، سازه‌های نمایشگاهی حرفه‌ای و زیبایی ببینید، که حاصل این کار چشمنواز و با سلیقه، شبکه‌های آلومینیومی هستند. فریم لس بودن لایت باکس‌های آلومینیومی دلیلی دیگر برای این انتخاب است. کم عرض بودن فریم، طرح، زیبایی و جلوه خاصی به کار می‌دهد. بیدلیل نیست که در مکان‌های مدرن، متروها، فرودگاه‌های بین المللی و مراکز تجاری، لایت باکس فریم لس آلومینیومی نصب می‌کنند.

نصب طرح روی فریم آلومینیومی لایت باکس خیلی آسان و سریع صورت می‌گیرد. از این رو، شرکت‌هایی که تبلیغات و جشنواره‌های ماهانه دارند از این طرح استفاده می‌کنند و در هزینه‌های تبلیغاتی خود صرفهجویی می‌کنند.

وزن سبک آلومینیوم حمل آن را آسان کرده است. جایگزین قبلی این فریم‌ها چوب و آهن بود. در گذشته به علت ارزان بودن از آهن و آلیاژهای دیگر آن استفاده می‌کردند. ولی حمل و نقل و نصب آهن منطقی نبود. زودتر زنگ می‌زد و هزینه‌های رنگ کاری هم به همراه داشت. در صورتی که امروزه با توسعه دستگاه‌های برش حرفه‌ای، ورقه‌های آلومینیوم را خیلی ظریف می‌سازند و هزینه خرید آن را ممکن میسازد. گفتنی است، استفاده از چوب برای فریم لایت باکس مدت‌هاست کنار گذاشته شده است و فقط در برخی از قهوه خانه‌ها با دکوراسیون سنتی و الهام گرفته از خانه‌های چوبی از آن استفاده می‌کنند.

نور مورد استفاده در لایت باکس فریم لس آلومینیومی چیست؟

اخیرا در نورپردازی پشت لایت باکس از دو نوع تکنولوژِی استفاده می‌کنند. COB LED و SMD LED

عمدتاً در انتخاب نور مناسب، 3 فاکتور مصرف برق، عمر چراغ، نوردهی مناسب حائز اهمیت است. در مقایسه این دو نسل از LED ها به این نتیجه می‌رسیم که هر دو برای استفاده در لایت باکس مناسب هستند. اما اندازه این چراغ و نوع شبکه‌هایی که برای استفاده زیر لایت باکس قرار می‌گیرد، در هزینه برق مصرفی تاثیر زیادی دارد که آن هم با آزمایش بدست می‌آید

از این رو شرکت‌های ساخت لایت باکس تلاش می‌کنند، با به کارگیری تعداد و تراکم استاندارد لامپ یا دیود LED ضمن نورپردازی مناسب، در مصرف انرژی نیز صرفهجویی کنند.

هر دو تکنولوژی از عمر بسیار زیاد برخوردار هستند. دمای محیط و تنظیمات مربوط به میزان درخشش در عمر آن تاثیر دارد. که در کاربری لایت باکس باید به این موارد توجه ویژهای شود.

لایت باکس فریم لس آلومینیومی چگونه ساخته می‌شود؟

لایت باکس فریم لس آلومینیومی از ترکیب طرح چاپ شده (با روش سابلیمیشن)، فریم آلومینیومی و نور LED ساخته می‌شود.

منبع: تابلو لایت باکس

مراحل تولید لایت باکس تبلیغاتی شهری

لایت باکس تبلیغاتی شهری در فضای خارجی به تابلوهایی گفته می شود که در خیابان ها و محوطه خارجی فضاهای مختلف مورد استفاه قرار می گیرد. لایت باکس تبلیغاتی شهری به نوعی از لایت باکس گفته می شود که کاربرد آن درفضای بیرونی و شهری است این نوع لایت باکس ها باعث می شوند که تبلیغات شما برای مخاطب چشم نواز تر شود و تاثیر بیشتری برای مخاطب داشته باشد.

ساخت لایت باکس تبلیغاتی در دو نوع ایستاده و دیواری انجام می شود.

استند تبلیغاتی لایت باکس از چهارچوب پروفیل آلومینیومی آنادایز شده و یا کامپوزیت در ضخامت های مختلف با پایه فلزی ساخته شده و جنس رویه آن پلکسی یا شیشه با ضخامت 6 میل و بالاتر می باشد. همچنین می توان در این سازه ها از فلکس نیز استفاده کرد.

وزن چاپ لایت باکس تبلیغاتی شهری به دلیل ثابت ماندن در فضای خارجی بالاست و ابعاد آن هیچ محدودیتی ندارد. نور به کار رفته در این لایت باکس ها می تواند اس ام دی و ال ای دی باشد. در صورت استفاده صحیح ، سازه لایت باکس از ماندگاری پایدار برخوردار بوده و نور سازه بین 3 تا 5 سال عمر مفید دارد.


کاربرد لایت باکس تبلیغاتی دیواری

فضای تبلیغات شهری،تابلو سردر فروشگاه، تابلو ورودی مغازه و مراکز اداری و تجاری از جمله کاربردهای تابلو لایت باکس های تبلیغاتی شهری می باشند.


مزایا و معایب لایت باکس تبلیغاتی

 • ارزان بودن لایت باکس ها نسبت به ابزارهای دیگر تبلیغاتی شهری
 • تنوع در اندازه و طراحی این نوع لایت باکسها باعث شده طیف وسیعی از مشتریان و فضا های مختلف شهری را پوشش دهد
 • ضد آب بودن و مقاومت بالا در مقابل گرد و غبار
 • مقاومت بالا در فضای خارجی

طرح لایت باکس تبلیغاتی

طرح دلخواه مشتری در ابعاد موردنظر روی فلکس و یا پارچه چاپ شده، روی لایت باکس قرار گرفته سپس با توجه به نوع سازه صفحه پلکسی و یا شیشه سکوریت روی لایت باکس قرار می گیرد.

نصب لایت باکس تبلیغاتی

نصب لایت باکس تبلیغاتی شهری آویز با استفاده از زنجیر و سیم تعبیه شده در آن و مدل ایستاده آن با استفاده از پایه قرار گرفته و در فریم لایت باکس توسط نصاب انجام می شود.

این نوع لایت باکس ها در روز طراحی بسیار محبوب و زیبایی دارند و به علت پشت نور بودنشان در شب جلوه خاصی به تبلیغات شما می دهد و موارد استفاده فراوانی در رستورانها، مغازه ها، معابر و خیابان ها که نیاز به تبلیغات محیطی می باشد را دارد.

تبلیغات یکی از مهم ترین مسائل در زمینه تجارت و بازایابی می باشد و با توجه به پیشرفت تکنولوژی امروزه صاحبان تجارت و مشاغل برای بهتر دیده شدن در فضای بیرونی و عمومی در تولید لایت باکس استفاده می کنند که بازخورد بالا و سودآوری برای آنان دارد.

در صورت استفاده صحیح در شرایط استاندارد نور لایت باکس تا یکسال مشمول گارانتی شرکت بوده در محل شرکت خانه طراحان سام تعویض می گردد همچنین ماندگاری چاپ فلکس تا 2 سال مشمول ضمانت می گردد.

خانه طراحان سام با دارا بودن مهندسین مجرب و سالها تجربه در زمینه ارائه خدمات تبلیغاتی و با استفاده از متد و دستگاهای روز دنیا بهترین خدمات را در مشاوره، ساخت و طراحی لایت باکس تبلیغاتی شهری به شما ارائه می دهد.

منبع: خانه طراحان سام

12